segitsetek

Moderator: Talley

segitsetek

Postby nagyfej » Mon Mar 19, 2007 5:47 pm

Hali.Microsoft virtual pc n futtatnám.Eljutok odáig hogy bemásolja a fájlokat ujraindit és amikor bejön a logo megáll.Ienkor mi van?segitsetek.üdv
nagyfej
 
Posts: 1
Joined: Mon Mar 19, 2007 5:42 pm

Re: segitsetek

Postby ScapeDeer » Sun May 27, 2007 10:11 am

nagyfej wrote:Hali.Microsoft virtual pc n futtatnám.Eljutok odáig hogy bemásolja a fájlokat ujraindit és amikor bejön a logo megáll.Ienkor mi van?segitsetek.üdv


Ugyanez a problémám. Valamelyik régebbi verzió még működött. Ráadásul még nem találtam a környezetemben olyan igazi gépet, amin a ReactOS bebootolt volna. Úgy látszik, QEMU-ra fejlesztenek a fiúk...
ScapeDeer
 
Posts: 1
Joined: Sun May 27, 2007 10:03 am

Re: segitsetek

Postby Csega » Tue Dec 01, 2009 8:25 pm

A VirtualBox is nagyon jól viszi, ingyenes és mind Windows, mind Linux alá elérhető... ;)
Csega
 
Posts: 3
Joined: Sun Jul 19, 2009 12:18 am

Re: segitsetek

Postby hrobi88 » Thu Dec 17, 2009 12:02 pm

Külön készítettek, QEMU és VMware virtuális gépre, valamint letölthető a normál ISO formátum is, ami rendes fizikai számítógépen, és virtuális gépeken futtatható, a legjobb választás szerintem is a VirtualBox, legalább a ReactOS 0.4-es verziójáig... De a főoldalon elvileg majd úgyis jelzik, ha már mindennapi használatra is alkalmas.
hrobi88
 
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)

Re: segitsetek

Postby channal1 » Thu Aug 11, 2011 10:16 am

MOD NOTE: SPAM DELETED.
channal1
 
Posts: 1
Joined: Tue Aug 09, 2011 8:53 am

Re: segitsetek

Postby Geri_lgfx » Mon Sep 05, 2011 6:01 pm

Esetleg érdemes megpróbálni régebbi VirtualBox-al is, nálam a legújabbal igencsak érdekes dolgokat produkál néha :d
Geri_lgfx
 
Posts: 25
Joined: Thu Sep 01, 2011 11:58 pm


Return to Hungarian

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron