Witam serdecznie

Moderators: niski, Saibamen

Post Reply
bolescise
Posts: 19
Joined: Sat Sep 19, 2009 11:20 pm

Witam serdecznie

Post by bolescise »

Witam serdecznie, widzę, że nasze polskie forum nam zamarło, przez co ubolewam, czy wiadomo już co z kolejną wersją? codziennie czytam angielskie forum, lecz niestety nie wszystko rozumiem, a bardzo lubię ten system i z całego serca mu kibicuję :)
TestamenT
Posts: 154
Joined: Tue Jul 04, 2006 12:44 pm

Re: Witam serdecznie

Post by TestamenT »

Witam w tym jakże zacnym gronie.

Ja osobiście nie czekam na kolejne wersje tylko żyje nocnymi wydaniami.
Bo regularne wydania nie są mocną stroną projektu. Więc można się ich spodziewać w tedy kiedy będą :D
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: Witam serdecznie

Post by Haos »

Do konca roku - teoretycznie. Z powodu jednego dosc istotnego bledu nie moge powiedziec tego na 100%. Nadal trwaja dyskusje czy mozemy wydac juz teraz czy tez lepiej opoznic i naprawic (co moze potrwac nawet kilka miesiecy).
kwaku1
Posts: 79
Joined: Mon Jan 16, 2006 5:58 pm

Re: Witam serdecznie

Post by kwaku1 »

Haos wrote:Z powodu jednego dosc istotnego bledu...
A mógłbyś tak ogólnie kilka słów o tym napisać? I czy to będzie 0.3.14 czy już 0.4 z nowym explorerem?
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: Witam serdecznie

Post by Haos »

0.3.14, ze starym. Do nowego jeszcze troche brakuje. Wydanie opierac sie bedzie o obecne rewizje glownego drzewa kodu. Blad o ktorym wspominam to tzw mstml bug 5857.
Jesli chcecie wiedziec cos jeszcze to pytajcie o konkretne rzeczy.
benek
Posts: 69
Joined: Sun Oct 11, 2009 12:06 pm
Location: Poland, Łódź

Re: Witam serdecznie

Post by benek »

Ja tez sledze nocne i raczej nie nastawiam sie na oficjalne wydania ;] Musze przyznac ze wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, ROS jest coraz bardziej stabilny i wszystko sprawia wrazenie solidniejszego. Nie wiem ile w tej chwili fireball poswieca czasu na arwinssa, ale wydaje mi sie ze wszyscy developerzy powinni skupic sie na win32, bo to glowny cel.
Chcialbym wszystkim forumowiczom zyczyc Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku.
P.S nie musze zyczyc cierpliwosci, bo jestesmy najcierpliwsi z wszystkich spolecznosci projektow ;)
eddekl
Posts: 3
Joined: Thu Feb 27, 2014 7:59 pm

Re: Witam serdecznie

Post by eddekl »

Również witamy!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests