Instalace

Moderators: preston, navaraf

Post Reply
jaros9
Posts: 2
Joined: Sat Aug 05, 2006 6:32 am

Instalace

Post by jaros9 »

tohle je asi poslední verze 22156 která mi jede na PC novější skočí buď na začátku a nebo v lepším případě po restartu u té modré obrazovky s nějakým serwr klientem mám desku MSI KT600 Delta a radeon 8500LE :?:
Skywaker
Posts: 17
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm

LiveCD

Post by Skywaker »

ja tiez skusam SVN (0.4.0) verzie .... jedneho casu asi par dnami mi tiez nechcelo to ist, inac teraz to ide dobre ale dost casto zmrzne a vyhodi modru obrazovku smrti. Vacsinou testujem LiveCD. Teraz mam 23444 verziu. inac poznas: http://cia.navi.cx/stats/project/ReactOS je to super stranka a da sa dozvediet vela o najnovsich veciach
mcgogo
Posts: 18
Joined: Wed Jun 21, 2006 6:21 am

Post by mcgogo »

Chlapy nechce se někomu z Vás udělat českej návod na to jak si zkompilovat vlastni SVN zkoušel jsem to ale jsem amík a moc mi to nešlo.

dík mcgogo
vilik13
Posts: 1
Joined: Thu Aug 24, 2006 5:44 pm

Instalace 0.3 RC3

Post by vilik13 »

Zdravím,

narazil jsem na tento OS a celkem mne zaujal. Tak jsem si to chtěl instalnout na testovací stroj (DELL OptiPlex GC100) ale nějak to nejde. Tedy Stažený iso jsem vypálil, CD nabootuje ale dostanu se pouze na modrou obrazovku kde nahoře je napsáno ReactOS 0.3 a to je vše, CD se točí ale nic se neděje. Pokud ho vysunu instalátor reaguje že došlo k chybě.

Vidím 2 možnosti:
1 jsem lama a neumím to nainstalovat (ale v návodu na wiki se píše boot a postup podle instrukcí na obrazovce)
2 nekompatibilní HW (bohužel o DELLu sem se nic nedočet)

Dík za pomoc

Jarda
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests