Weboldal magyarítás

Moderator: Talley

ka87
Posts: 1
Joined: Fri Dec 09, 2005 9:29 pm

Weboldal magyarítás

Post by ka87 »

elkezdtem a weboldal magyarítását.
Talley
Posts: 7
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm

Re: Weboldal magyarítás

Post by Talley »

ka87 wrote:elkezdtem a weboldal magyarítását.
remek :) epp a minap akartam egy ilyen felkerest kiirni.

http://www.reactos.org/xhtml/hu/index.html

talley
Panyi
Posts: 2
Joined: Thu Dec 29, 2005 11:15 am

Post by Panyi »

Abba én is besegítenék, mert a többire nagyon időm nem lenne!
Talley
Posts: 7
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm

Post by Talley »

annyit azonban kérnék, hogy legközelebb - és ezentúl nekem szóljatok/írjatok, mert nem szeretik amikor "ismeretlen" arcok jönnek accountot kérni. ez most még nem para, de ha jobban futnak rajta a programok és megrohamozzák a magyarok, akkor elég nehéz lesz nyomon követni a változásokat.
Panyi
Posts: 2
Joined: Thu Dec 29, 2005 11:15 am

Post by Panyi »

Én pedig szóltam neked, hogy szeretném emailben fel is vettem veled a kapcsolatot! Na mindegy, akkor ha tudsz nekem adni ilyen accot, akkor please tedd meg nekem.
RoliSoft
Posts: 1
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:13 am

Post by RoliSoft »

Nekem is kéne egy ilyen Translation Team Account.
coolkoon
Posts: 10
Joined: Sun Jun 25, 2006 8:28 pm

Post by coolkoon »

Ha már erről így szó van, én is kedvet kaptam ilyen oldalmagyarításhoz. Viszont szerintem addig nem érdemes kirakni a magyar nyelvű oldalt, amíg ilyen félkész (fele magyar, fele angol) állapotban van.
Talley wrote:annyit azonban kérnék, hogy legközelebb - és ezentúl nekem szóljatok/írjatok, mert nem szeretik amikor "ismeretlen" arcok jönnek accountot kérni. ez most még nem para, de ha jobban futnak rajta a programok és megrohamozzák a magyarok, akkor elég nehéz lesz nyomon követni a változásokat.
Nekem mondjuk nem úgy tűnik, mintha tolonganának itt a magyarok (sőt, nem is nagyon ismerek senkit, aki hallott volna a ReactOS-ról :wink: ), de hát te tudod :) Viszont én azt hittem, hogy van valami minimális rendszer a változások nyomonkövetésére. Ha pedig nincs, akkor szerintem elég lenne mondjuk a MediaWiki vagy valami hasonló program rendszerét átmenteni ide, és a ReactOS oldalához idomítani. De ez ráér addig, amíg még a fúrumban is csak ennyien vagyunk.
hrobi88
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)
Contact:

Re: Weboldal magyarítás

Post by hrobi88 »

Az oldal magyarítása, az leállt, vagy csak szünetel? :) Mert sok változást nemlátni...
hrobi88
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)
Contact:

Re: Weboldal magyarítás

Post by hrobi88 »

Belefogtam én is a weboldal magyarításába, mivel aktív fordítókat hazai pályán nem találtam. Viszont sajnos a lefordított dolgok publikálásánál elakadtam. :oops:
Mindenesetre ha valakit érdekel a weboldal fordítása, akkor az IRC-en kérhet fordítói jogot. Hajrá! ;)
hrobi88
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)
Contact:

Re: Weboldal magyarítás

Post by hrobi88 »

Publikálás megoldódott, fordítói jogot már nálam is lehet kérni. :) Az oldal meg egyre magyarabb lesz. :D
hrobi88
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)
Contact:

Re: Weboldal magyarítás

Post by hrobi88 »

A weboldal 25%-a már magyar nyelvre lett fordítva, igyekeztem a legfontosabb oldalakat előre venni, úgygondolom, hogy ez nagyjából sikerült is. Ezzel párhuzamosan megkezdődött a hibák keresése és javítása a fordításban és a weblap kódban (ez kicsit lassítani fogja a fordítást, amíg egyedül végzem mindezt).
Ha találtok hibákat kérem jellezzétek itt a fórumon, vagy privát üzenetben, köszönöm!
xxxx00
Posts: 3
Joined: Wed Aug 26, 2009 7:24 pm

Re: Weboldal magyarítás

Post by xxxx00 »

Kedves hrobi88! Azt hiszem, találtam egy hibát a kezdőlapon. Az ugyanis azt írja, hogy "a következő 0.4 kiadású sorozat alfa állapotba lép", azonban a ReactOS már most is alfa állapotban van. Ezt szerintem ki kellene javítani, például valami olyanra, hogy "a ReactOS következő, 0.4-es sorozata még alfa állapotú marad".
hrobi88
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)
Contact:

Re: Weboldal magyarítás

Post by hrobi88 »

Köszönöm az észrevételt, hiba javítva!
gyurma174
Posts: 5
Joined: Mon Oct 25, 2010 3:36 pm

Re: Weboldal magyarítás

Post by gyurma174 »

Sziasztok egyébként tényleg lassan halad a fordítás. Mi az oka?
hrobi88
Posts: 37
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:39 pm
Location: Hungary (Magyarország)
Contact:

Re: Weboldal magyarítás

Post by hrobi88 »

Érdeklődés és idő hiánya.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests